قیمتها برای طراحی سایت اختصاصی میباشند و طراحی سایت با سیستمهای مدیریت محتوا قیمت متفاوتری(ارزانتر) خواهند داشد.

برای دریافت مشاوره رایگان و قیمت دقیق با شماره 09149352268 تماس بگیرید.

هزینه طراحی سایت شامل هزینه ثبت دامنه، اختصاص هاستینگ، پیاده سازی سایت، درج مطالب وب سایت، آموزش پنل کاربری وب سایت، اختصاص طراح گرافیک دو بعدی وب سایت در صورت نیاز، راه اندازی نسخه موبایلی وب سایت در صورت نیاز، پشتیبانی و نگهداری وب سایت و خدمات سئو و بهینه سازی سایت می باشد که در زیر هر یک را به صورت جداگانه توضیح خواهم داد.

طراحی قالب اختصاصی و برنامه نویسی داینامیک

تعرفه قیمت از یک میلیون تومان شروع شده و با توجه به وبسایت مورد نظر متغیر میباشد.

تعرفه ثبت دامنه

تعرفه ثبت دامنه های ir در حدود 10 هزار تومان سالیانه و تعرفه ثبت دامنه های دیگر نظیر com و co در حدود 40 هزار تومان می باشد. البته دامنه هایی با مبالغ بالاتر به عنوان مثال دامنه های tv وجود دارند که هزینه ثبت آنها بالاتری از دامنه های معمولی دارند.

تعرفه هاستینگ

تعرفه هاست شما بسته به میزان فضایی که احتیاج دارید می باشد. پلان اولیه هاستینگ وب سایت از 200 مگابایت فضا شروع می شود که هزینه آن در حدود 70 هزار تومان سالیانه می باشد.

 

قیمت هاستینگ حرفه ای cPanel
300mb900,000(ریال)
500mb1,100,000(ریال)
1000mb 1,500,000(ریال)
3000mb        2,000,000(ریال)

 

آموزش پنل کاربری سایت

پس از اتمام پروژه سیستم مدیریت محتوای وب سایت می بایست به کارفرما آموزش داده شود. هزینه آموزش پنل کاربری در حدود 50 هزار تومان می باشد. پس از آموزش پنل کاربری کارفرما قادر خواهد بود مطالب، منوها و تصاویر سایت را مدیریت نماید.(برای پروژه های بالای 150،000،00 ریال رایگان میباشد.)

پشتیبانی یکساله سایت

سایت پس از ساخت نیاز به پشتیبانی یکساله دارد تا چنانچه برای سایت مشکلی به وجود آمد و یا سوالی برای کارفرما مطرح شد بتواند موارد را از تیم پشتیبانی وب سایت پیگیری نماید. هزینه پشتیبانی یکساله وب سایت در حدود 100 هزار تومان می باشد.(برای پروژه های بالای 150،000،00 ریال رایگان میباشد.)

درج مطالب وب سایت(در صورت نیاز)

درج مطالب وب سایت کار فنی و پیچیده ای نیست و کارفرما می تواند با آموزشی که می بیند این کار را به راحتی انجام دهد. در صورتی که کارفرما این وظیفه را به آی بولود محول نمایید هزینه درج مطالب وب سایت در حدود 150 هزار تومان می باشد. البته هزینه درج مطالب وب سایت با توجه به میزان اطلاعات متغیر بوده و هزینه اعلام شده برای درج مطالب پیش فرض شرکتی می باشد.(برای پروژه های بالای 200،000،00 ریال رایگان میباشد.)

اضافه نمودن زبان جدید به سایت(در صورت نیاز)

هزینه اضافه نمودن زبان جدید به وب سایت در حدود 30 درصد از عدد کل می باشد. به عنوان مثال در صورتی که عدد کل طراحی سایت در حدود 500 هزار تومان باشد هزینه اضافه نمودن زبان جدید به سایت در حدود 200 هزار تومان می باشد. البته این درصد در پروژه های مختلف بسته به نوع پروژه متفاوت است و می بایست موردی مشخص گردد.

 

استعلام قیمت

دریافت قیمت انلاین طراحی سایت،سئو وب سایت..

اطلاعات بیشتر

طراحی سایت در ارومیهسئو سایت در ارومیهطراحی سایت با لاراول در ارومیه